O Tribu

Tribu Club zostało założone przez dwie pasjonatki podróży. Jedna ma wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wypraw dla najbardziej wymagających klientów, Druga lata doświadczeń w zwiedzaniu najdalszych zakątków świata z różnymi biurami podróży. We dwie postanowiły stworzyć biuro, które innowacyjnością i standardem swoich usług będzie odbiegać od tych obecnych na rynku. Chcą, aby ich klienci poznawali świat poprzez doświadczenia, których nie da się zapomnieć.

Obie zauważyły też, że często trudno jest znaleźć właściwych kompanów na wyprawy. A wiadomo -nic tak nie zbliża i nie łączy ludzi jak wspólna podróż. Postanowiły dlatego regularnie organizować niezwykłe wyjazdy grupowe, aby łączyć ludzi o wspólnych poglądach i pasjach.

Ich misje najlepiej podsumowują dwa cytaty:

„Podróżowanie ma raczej więcej wspólnego z doświadczaniem pewnych rzeczy niż z oglądaniem ich”- Nicholas Sparks, pisarz.

„Podróż lepiej mierzyć w nowych przyjaźniach niż w pokonanych milach” Tim Cahill, podróżnik i pisarz.

Cześć! Pozwól, że się przedstawimy,
to my stoimy za Tribu Club

Maja Wójcikiewicz

Maja, miłość do podróży odziedziczyła w genach. Pochodzi ze znanej rodzinny hotelarskiej. Wychowała się w kulcie dobrego smaku, designu i wyjątkowej obsługi. Pasję do podróży zaszczepili w niej rodzice, z którymi od dziecka zwiedzała całą Europę. Przy okazji zaszczepili również zamiłowanie do wyjazdów w dużych grupach znajomych. Na wspólne wakacje jeździli często w ponad 40 osób. Maja jest bon vivantem: uwielbia towarzystwo ludzi, dobre jedzenie i zabawę. Jej pasją jest przyroda: potrafi godzinami oglądać zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Z mężem (również hotelarzem) i trójką dzieci od kilkunastu lat zwiedza świat testując wyjątkowe, hotele, restauracje i doznania. Była już w ponad 90 krajach, a jej dzieci na 6 kontynentach.

Maja w Tribu Club odpowiedzialna jest za wyjazdy Rodzinne, Rozrywkowe i z Naturą. Odpowiada też za większość wyjazdów grupowych bo bardzo lubi poznawać ze sobą ludzi.

Kasia Bobińska

Kasia od zawsze była związana z turystyką. Od 6 roku życia miała gotowy plan na swój własny hotel. Jej marzenie się spełniło - wraz z rodziną prowadziła luksusowy resort w Zakopanem. Od ponad 14 lat z sukcesem prowadzi biuro Travel & Action, które specjalizuje się w wyjazdach golfowych. Sport to jej pasja. Oprócz golfa, w którego gra nałogowo, kocha nurkowanie, rowery, narciarstwo, jogę i bieganie. Kiedyś zorganizowała wyjazd „7 sportów w 7 dni” i wraz z koleżanką podjęła wyzwanie, aby każdego dnia wypróbować innej dyscypliny. Dotąd zwiedziła 5 kontynentów zaliczając podmorskie groty czy grając na bajecznych polach golfowych. Tą pasją zaraża dwójkę swoich dzieci. Kasia interesuje się również rozwojem biznesowym. Stałym zwiększaniem umiejętności menadżerskich i interpersonalnych.

W Tribu Club, Kasia odpowiada właśnie za wyjazdy sportowe oraz biznesowe czyli wycieczki, które mają udoskonalać ciało i ducha.

Jesteśmy Tribu Club

Świetna grupa z wyjazdu do Włoch

Kochamy ludzi i wierzymy, że dobre grono znajomych i bliskich osób jest tym, co daje człowiekowi siłę i szczęście. Tworząc klub podróżniczy Tribu Club nie myślałyśmy o limitowaniu go do określonych elit towarzyskich czy ograniczaniu, do osób które odwiedziły daną ilość miejsc. Pragnęłyśmy stworzyć platformę, dzięki której łatwiej będzie poznać osoby o zbliżonych pasjach i takie, które są na podobnym etapie życia. Rozumiemy też, że czasem ma się ochotę podróżować w gronie bliskich sobie osób i dlatego szyjemy na miarę niezapomniane plany podróżnicze.

Staramy się, aby wszystkie podróże, które tworzymy miały kilka wspólnych elementów:

Chcemy odkrywać wyjątkowe miejsca, poznawać i zrozumieć inne kultury. Zamiast biernie leżeć na plaży wolimy zobaczyć świat z pokładu balonu, zamieszkać w domku na drzewie, ścigać się quadami po pustyni i zjeść kolację w prywatnym domu znanego kucharza. Tworzymy wyprawy, które zaskakują drzemiącą w nich energią oraz nietuzinkowymi pomysłami. Doceniamy piękny design, niezwykłe lokalizacje i świetny serwis, dlatego zawsze staramy się sugerować jak najciekawsze hotele w danej lokalizacji. Zarazem rozumiemy różne potrzeby klientów i możemy dopasować naszą ofertę do zaplanowanego budżetu.

Staramy się też żyć w zgodzie z naturą, dlatego miejsca, które najchętniej wybieramy, to Eko-resorty i hotele, które starają się mieć jak najmniejszy wpływ na środowisko. Marzymy o tym, aby wspólnie z Wami zobaczyć magiczne miejsca i sprawić, że po raz kolejny zrobicie coś pierwszy raz!

Jeżeli utożsamiacie się z naszą filozofią to już jesteście #TribuFriends! Zapraszamy do naszego klubu.

Członkostwo w Tribu Club jest dziecinnie proste. Każdy, kto weźmie wziąć udział w 3 wyjazdach zorganizowanych przez nas w ciągu roku automatycznie zostaje członkiem klubu. To oznacza, że w jeżeli w 2019 r. wyjechaliście z nami przykładowo na grupowy wyjazd do Toskanii, Krakowa oraz szytą na miarę wycieczkę na Mauritius to już zostaliście członkami Tribu Club. Jeżeli w ciągu kolejnych 12 miesięcy ponownie wyruszycie z nami 2-krotnie w podróż: utrzymujecie członkostwo w klubie przyjaciół Tribu. Spokojnie! Wycieczek planujemy tyle, że będzie w czym wybierać!

Wstępując do naszego klubu możecie liczyć na liczne przywileje:

  • Członkostwo w klubie podróżniczym zrzeszającym osoby, które kochają dobre życie.
  • Pierwszeństwo do informacji o najnowszych promocjach i najlepszych wyjazdach.
  • Wyjątkowe wycieczki tylko dla klubowiczów, w dobrej cenie.
  • Prezenty niespodzianki, które ucieszą podróżników.
  • Nasze serce zawsze się raduje, gdy do klubu dołącza kolejny #TribuFriends! Aby to uczcić, otrzymacie na wejściu prezent powitalny.

Nie zwlekajcie i dołączcie do nas! Jeśli macie wątpliwości, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Rodzaje wyjazdów

organizowanych przez Tribu Club

Słuchamy o winieSłuchamy o winie

Wyjazdy grupowe

W szalonym tempie współczesnego życia, często trudno znaleźć czas na stare przyjaźnie lub zawieranie nowych znajomości. Nasze wyjazdy grupowe są na to odpowiedzią. Podczas nich możecie robić to, co kochacie i poznać osoby o podobnych upodobaniach i pasjach. Wybór będzie duży: od wyjazdów rodzinnych, podczas których Wasze dzieciaki będą miały okazję pobawić się z rówieśnikami, a Wy trochę odpocząć, poprzez wyjazdy rozrywkowe: na znane festiwale muzyczne i imprezowe wyspy. Planujemy też dużo wypadów sportowych, kulturoznawczych i kulinarnych. Pomysłów nam nie brakuje! Przynajmniej raz w miesiącu zaplanujemy wyjazdy w jakiejś tematyce, aby każdy z Was znalazł to co akurat trafi w jego gust i potrzeby.

Szukamy trufli w ToskaniSzukamy trufli w Toskani

Wyjazdy szyte na miarę

Macie już swoje grono znajomych i chcecie wspólnie poznawać świat, pragniecie spędzić czas wyłącznie z ukochaną osobą lub w rodzinnym gronie? Dla Was tworzymy wyjazdy szyte na miarę. Dajcie nam tylko datę, ilość osób i opowiedzcie co lubicie a my stworzymy dla Was wymarzony wyjazd. Dopasujemy go do Waszych upodobań, terminu i budżetu. Czy zrobimy to lepiej niż inni? Wierzymy, że tak bo myślimy niesztampowo. Oprócz hotelu, transportu i przewodnika doradzimy Wam miejsca i atrakcje, o których mało kto wie. Tak, abyście wrócili z waszych wakacji z niezwykłymi wspomnieniami i nowymi doświadczeniami.

Jak wygląda realizacja takiego wyjazdu?

1
Kontakt & specyfikacja

Skontaktujcie się z nami: telefonicznie lub przez email. Poświęćcie kilka minut czasu, aby opowiedzieć nam o sobie i Waszych oczekiwaniach lub wypełnijcie ankietę online, która pozwoli nam lepiej Was poznać. To ważne - bez tego oferta nie będzie idealnie dopasowana. Jeżeli szukacie inspiracji, przeglądnijcie nasze przykładowe wycieczki. Każdą z nich możemy dopasować do Waszych potrzeb.

2
Sporządzenie oferty

Znając Wasze potrzeby zabierzemy się do pracy. Dobierzemy idealne hotele, przewodnika, podpowiemy najlepsze atrakcje, zarezerwujemy restauracje. Doradzimy co warto zrobić i czego unikać. Wszystko to dostaniecie w czytelnej i jasnej ofercie na Wasz adres email.

3
Umowa & zaliczka

W momencie, gdy zaakceptujecie nasz program i zdecydujecie się na podróż, będziemy wymagać zaliczki w wysokości 30% ( lub pełnej kwoty gdy wyjazd odbywa się za mniej niż 30 dni). Wtedy dokonamy wszystkich rezerwacji uzgodnionych wcześniej w programie. Pozostałą kwotę będzie trzeba przelać na 30 dni przed datą wyjazdu.

4
Wyjazd

Na około tydzień przed wyjazdem otrzymacie od nas wszystkie niezbędne dokumenty oraz kod do naszej aplikacji, w której zawarte będą te same dokumenty i wszelkie dodatkowe informacje. Oprócz szczegółowego planu wyjazdu aplikacja jest prawdziwą kopalnią wiedzy o regionie, lokalnych atrakcjach i miejscach wartych odwiedzenia. Wszystko to w Waszym telefonie. Chcemy ułatwić Wam podróż, tak bardzo jak to możliwe. W drogę!

Oto kilka powodów dla których
warto wybrać wyjazd z Tribu Club

Niezapomniane doświadczenia

Wierzymy, że poznawanie świata nie powinno polegać jedynie na zwiedzaniu popularnych zabytków i pięknych plaż. Musi zawierać jeszcze element lokalnej kultury, kuchni czy doświadczenia, które sprawią, że dana lokalizacja zostanie z Wami na dłużej. Może to być koktajl z ukochaną osobą w miejscu z niezwykłym widokiem, pływanie z rekinami w ciepłych wodach oceanów, nauka gotowania idealnego curry czy lekcja samby w gorącej Brazylii. Doświadczenie to ma sprawić, że wrócicie z czymś więcej niż wspomnieniami. W końcu podróże to jedyna rzecz, na którą wydając pieniądze stajemy się bogatsi!

Bierzemy na siebie całą organizacje

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji małych i dużych wyjazdów ale przede wszystkim sami kochamy podróże i zwiedziliśmy już duży kawał świata korzystając przy tym z wielu biur podróży. Wiemy czego mogą oczekiwać nasi klienci i jak zapewnić to, aby cały proces, od planowania podróży do powrotu do domu przebiegł gładko i przyjemnie.

Dedykowane atrakcje

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z nas jest inny. Dlatego dopasujemy tempo wyjazdu i atrakcję do indywidualnych upodobań. Poświęćcie nam 10 minut czasu na to, abyśmy mogli lepiej poznać Wasze potrzeby, a my zajmiemy się całą resztą.

Atmosfera którą polubisz

Wkładamy dużo starań w to, aby na nasze wyjazdy grupowe wyjeżdżały osoby o jak najbardziej zbliżonym profilu. Bierzemy pod uwagę kategorie takie jak podobna pasja, wiek, budżet, stan rodzinny, aby najlepiej dopasować do siebie osoby na danym wyjeździe. Skontaktujcie się z nami a doradzimy Wam czy ten konkretny wyjazd będzie dla Was odpowiedni. Podczas takich wyjazdów zawsze dbamy o wspólne kolacje i atrakcje, aby każdy z Was wrócił z nową, wartościową znajomością i wspaniałymi wspomnieniami.

quote Co piszą nasi podróżnicy

Dołącz do Tribu Club

Jeżeli podoba Ci się to co robimy lub chciał(a)byś poznać nas lepiej dołącz do Tribu Club. Razem jest raźniej!

logo

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na "X" w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.